Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem menti el egy szám...

Miért nem menti el egy szám adatait a Virtual DJ?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy nekem nem menti el a zenék BPM-jét és a többi dolgot róla? Kilépek, majd vissza, olyan, mintha nem is tettem volna be még azt a számot, mit kell csinálni, hogy elmentse a zenéket? Pontosan VirtualDJ Pro 7.0 Build 342 a fajtája. Ui.: régebbi verziónál elmentette, csak azóta Windows 7 van és azzal nem kompatibilis.
2011. szept. 26. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:
mert a bmp az mindegyik mixben más és ha elmentené akkor nemgyőznéd mindig állítgatni.
2011. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ezt nem értem. most ha beteszek egy zeneszámot(nem mix, sima átlagos zeneszám), akkor elment róla mindent, vagyis olyan. miután kilépek, majd vissza, utána mintha be se tettem volna soha. egyszerűen nem menti el a számok adatait, erre keresek megoldást:S a régi 6.0-s verziónál nem volt gond.
2011. szept. 28. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás. Nem vásárolt a progid, hanem valószínűleg lopott és a Windows 7 nem engedi a C:\ meghajtóra írni, csak ha rendszergazdaként futtatod. De mivel a hack-elt változat nem így fut, ezért így jártál. Vedd meg és használd legálisan, működni fog!
2011. szept. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!