Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valami olyan képernyőfelvevő...

Valami olyan képernyőfelvevő program, ami az xvid videóhoz egyből mp3 hangot vesz fel, nem pedig PCM-et?

Figyelt kérdés
CamStudio, HyperCam, SnagIt nem tudja.
2011. szept. 26. 22:20
 1/3 vagyokakilehetek ***** válasza:

Camtasia Studio 6

nem csak PCM formátumba ment hanem

AC3

DTS

MPEG Layer 3

Microsoft ADPCM

MESSENGER Audio Codec

Stb stb


a format factory programmal pedig lehet átkonvertálhatod akár MP3 formátumba őket.


egy próbát megér...

2011. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Majd kipróbálom a Camstasia-t, kár, hogy olyan bazi nagy, tele van felesleges dolgokkal.

Közben én is találtam egyet, a Riverpast Screen Recorder-t, csak annak meg az xvid-el van baja, valami miatt rosszul kezeli.

Meg az általánosságban mindegyikre jellemző, hogy a hang felvételével bajok vannak, sokszor nem találják a megfelelő csatornát, egyszer van hang, máskor nincs. Egy kalap kakit ér mindegyik.

Nyilván konvertálással minden megoldható, de én pont azt szeretném megúszni. Meg ha wav-ban veszi a hangot, akkor kb 50-75-90%-át a videó méretének csak a hang teszi ki, és ez néha gondot okozhat az 1-2 Gb-s fájlkorlátnál.


Ez a CamStudio is az előbb még működött, mondom egye fene, majd utána demuxolom és átkonvertálom a hangot mp3-ba, aztán újra összerakom, erre most meg már az sem tud hangot felvenni egyáltalán. Szívás.

2011. szept. 28. 20:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként mintha úgy emlékeznék, hogy a Camtasiánál is úgy van, hogy csak akkor vesz fel mp3-ba, ha mikrofonról veszem a hangot, de már nem vagyok benne biztos.
2011. szept. 28. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!