Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem nyitja meg a képeket?

Miért nem nyitja meg a képeket?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónappal ezelőtt minden képemet kiírtam dvd-re, mert Vista helyett Win7-et telepítettem a gépemre. Most viszont, valamelyik dvd-ken lévő képeket nem hajlandó megnyitni, azt írja ki: "A Windows képnézegető nem tudja megnyitni a képet, mivel vagy nem támogatja ezt a fájlformátumot, vagy Ön nem rendelkezik a Fényképnézegető legújabb frissítéseivel."

Mi lehet a probléma? Valamelyik dvdt simán olvassa, van, amire meg ezt írja ki. Segítsetek, légyszi! :) Köszi.


2011. szept. 27. 18:47
 1/3 anonim válasza:

MOYO válasza:


Ez pedig op.rendszer független.

Gondolom jpg. vagy sima digit fényképezővel készített képek


Ha gondolod, töltsd le ezt:

[link]


Ingyenes és nem csak fényképnézegetésre, hanem egyéb jó dolgokra is tudod használni.


Sok sikert!

2011. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
letöltöttem, de ez sem segített :\
2011. okt. 4. 15:59
 3/3 alex marko válasza:

nero kep

Az üzenet szövege: a nero val megprobalsz kinyitni egy kepet nem megy nem baj adsz egy okt majd ha az eltunik marad a fekete vagy szurke hatter a kep nelkul. ok na most klikk a filevagy fajl magyarul mezobe majd ott a segedprogramok belitasaihoz klikk az a menuben fentrol lefele az 5 sor klikk ra ott van egy menu de azzal nem foglalkozunk hanem az oldalso menuvel ahol irja hogy az osszes segedprogram regisztralatlanna tetele ra klikk a harmadik fentrol lefele aztan mindent bezarni es ujra kinyitni a neroval egy kepet es ujra nyitja a kepeket

2012. dec. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!