Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidra milyen filmlejátszót?

Androidra milyen filmlejátszót?

Figyelt kérdés

Olyan android videólejátszó app kéne, ami kezeli a magyar feliratot is! (amiket találtam, vagy egyáltalán nem ismeri, vagy az ékezetek helyett kínai betűk vannak).

Jah és ha lehet, olyan kéne, ami (szinte) mindent lejátszik.(flv, avi, mkv.. stb)


2011. szept. 27. 21:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mobo player, Mx video player. A mobo player-t régebb óta használom, nem rég kipróbáltam az mx-et. Mind a kettő nagyon jó, viszik az avi-t, meg ha van hozzá akkor a feliratot is. Viszont mind a két program esetén a feliratok karakterkódolását célszerű átállítani ISO 8859-2-re, mert akkor rendesen lesznek ékezetek is.
2011. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A karakterkódolást hol lehet beállítani? Mert én nem találtam ilyet :$

hétfőn kaptam egy Androidos tabot, és még csak ismerkedek vele.. nézd el, hogy hülye vagyok :D

2011. szept. 28. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:

A mobonál a sarokba lévő 3 ponttal lehet előhozni egy menüt. Itt a settingset kiválasztod és a character set-nél tudod beállítani.

Az MX-nél meg a menü gombot ha megnyomod akkor előjön egy menü, ahol a Preferences-t kiválasztod és azon belül a Character encoding-ot válaszd.

2011. szept. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi! :)
2011. szept. 29. 19:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szépen köszönöm a választ.Már megőrültem a kínai jelektől az ékezetes betűk helyén.Most tökéletes!
2013. aug. 20. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!