Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működik az Origin...

Miért nem működik az Origin nevű program?

Figyelt kérdés
Amikor elindítom egyszerűen lefagy a gépem,be sem lép tölt egy kicsit és ennyi.Miért van ez?
2011. szept. 28. 18:33
 1/4 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám jó lenne ha valaki tudna segíteni!!!!
2011. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Most láttam origin honlapján:


Unfortunately, due to some compatibility issues we encountered while testing, the Origin will not support Windows 7 at launch. The current Origin application (version 5.1.0.4) was developed, tested, and released for Windows XP and Vista (32-bit only) before Windows 7 was made available. We are expecting Origin will be Windows 7 compliant very soon, so please check this page for further details and an update on timings.


Magyarúl egyszerűsítve:

Valameik gépen megy.

Valameiken nem :(

Ez még béta (mármint az Origin)

És még nem jött meg a patch amivel mindenki gépén megy.

Pillanatnyilag szar ügy mert nincs megoldás De reméljük minnél hamarabb jóó lesz

2011. szept. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Most láttam origin honlapján:


Unfortunately, due to some compatibility issues we encountered while testing, the Origin will not support Windows 7 at launch. The current Origin application (version 5.1.0.4) was developed, tested, and released for Windows XP and Vista (32-bit only) before Windows 7 was made available. We are expecting Origin will be Windows 7 compliant very soon, so please check this page for further details and an update on timings.


Magyarul egyszerűsítve:

Valamelyik gépen megy.

Valamelyiken nem :(

Ez még béta (mármint az Origin)

És még nem jött meg a patch amivel mindenki gépén megy.

Pillanatnyilag szar ügy mert nincs megoldás De reméljük minél hamarabb jó lesz

2011. szept. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Dikk rájöttem.Várjá nagyon sokat és lassan el fog indulni,és utána már zökkenőmentesen fog menni.:)
2011. okt. 7. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!