Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit gondoltok a Call of Duty:...

Tenebrae kérdése:

Mit gondoltok a Call of Duty: Modern Warfare 3 vagy a Battlefield 3 lesz a jobb?

Figyelt kérdés
én valószínűnek tartom hogy a CoD-ot fogom megvenni, de kíváncsi vagyok a véleményekre. grafikában tudtommal a BF nyert, de az hogy a füst nem olyan csodás, az a CoD játékélménye mellett eltörpül.
2011. szept. 28. 21:32
 1/6 A kérdező kommentje:
még mielőtt ebbe is belekötnétek: azért "lesz" mert még egyik se jött ki...
2011. szept. 28. 21:33
 2/6 anonim ***** válasza:
nem szeretem a kill streaket, szerintem baromság, és codban kisebbek a mapok mint a bf-ben, ráadásul bf-ben tudsz majd vezetni tankot, quadot, hajót, repülőt, helikoptert, és sokkal nagyobbak lesznek a mapok, és ha minden igaz, lesz 64 fős multi.
2011. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a CoD-ot fogom megvenni biztosan, főként az egyszemélyes mód miatt. A BF3 is jó lesz, ha tehetném játszanék azzal is, de nincs konzolom(vagyis olyan konzol amire kiadják) és még csak egy mai átlagos multimédia gépem sincs, hogy tudjak vele játszani.
2011. szept. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszemélyes kampányért valszeg egyikre se adnék annyi pénzt amennyiért jönni fog, ott biztos mindkettő hozza a szokásos akciót.

Grafikát lesz*rom, bár mostmár gépem is van alá,

játékélményben nekem a BF2/régi cod-ok is nagyot tud mutatni a mai napig is, és nem kell hozzá graf.


Ha lenne annyi pénzem feleslegbe akkor azt mondom hogy BF3, a cod sorozat részeit évenként ontják, és szerettem a BF2-őt mindig is, ráadásul lesznek a 3-ban régi pályák, nyami.

2011. szept. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Hát ha a BF3 olyan lessz, mint a bétája (igen, van béta, bárki számára játszható), akkor pénzt nem adok érte, mert ilyen szart régen játszottam már. Olyan gyorsan ölnek meg egy sima fegyverrel, mint sniperrel, egyszerűen túl nagy a sebzés.
2011. szept. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%
Naaaa, komolyan? :) Alapból valósághűként adják ki? Végre. Eddig mindig várni kellet a módokat. Forgotten hope 2. :) Imádom. Amikor egy szerencsétlen Shermannel harcolsz a németek ellen, te állsz a támadó ék szélén, és a végén csak te és egy Churchill nehézpáncélos éli túl. Úgy hogy kilőttél 3 darab Panzer 4est, 2 darab Stug 4est, és 1 darab késői G változatú Párduc tankot. :) Úgy, hogy bármelyiktől ellenséges tanktól 1 találat elég a tankod ellen. Nah ez az igazi élmény, nem az, hogy 2 tárral ölsz meg egy embert.
2011. okt. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!