Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Insert the oblivion disc?

Insert the oblivion disc?

Figyelt kérdés

Mikor el akartam indítani a játékot beadta a menüt (play, data files stb...) és ezt kiírta: Insert the oblivion disc.

És ugye nem indult el, neten meg minden megoldást kerestem de semmire nem jutottam. Ha valaki tudja, hogy mit kell írja meg. Előre is kössz.


2011. szept. 29. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt írja, hogy rakd be az Oblivion lemezt a gépbe.
2011. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Crackelni kell. Vagy pedig az ISO filet bemountolni daemon tools-al. Ha pedig eredeti a játék akkor bizony be kell rakni a cd-t.
2011. szept. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az Oblivionnal én is játszottam. Először crackelt verzióval, de arra nem ment rá a magyarítás sehogysem, összeakadt. Tudok ugyan angolul, de szerepjátékokban, ahol rohedli sok szöveg van, ott már inkább ragaszkodom a magyar nyelvhez, ezért én megvettem a játékot. Cd galaxisnál rendeltem, úgy emlékszem alig volt több 2000Ft-nál. Szóval ha kell a magyarítás, akkor meg kell venned.
2011. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs köztük ISO file.
2011. szept. 29. 15:35
 5/5 A kérdező kommentje:

Na sikerült, megtaláltam az a kibebaszott iso fájlt xD

Kössz a segítséget.

2011. szept. 29. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!