Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Kiselőadást készítettem a 2007es powerpoint-ban, sok videó is van benne. A kiselőadás helyszínén azonban 2010es van, és úgy hallottam, hogy más, aki szintén 2007esben csinálta a kiselőadását, nem tudta lejátszani a diákban a videót. Tudtok vmi megoldást? Nem szívesen ugrálnék a powerpoint és a media player között.
2011. szept. 29. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Elvileg a frissebbnek nem kéne hogy problémát okozzon a régebbi.
2011. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 2010-es teljesen kompatibilis ez előzőkkel. 2007-estől váltottak formátumot így a 2010 és a 2007 kompatibilis egymással. 2007-nél alöbbi verziókhoz meg van plug-in. De neked nem lesz problémád ha 2007-ben csináltad a kiselőadást és a suliban 2010-es van.
2011. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) én is úgy gondoltam, hogy nem lesz vele gond, de azért megkérdeztem, hátha itt többen értenek hozzá:D
2011. okt. 3. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!