Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent programmal menyi...

Utorrent programmal menyi torrentet lehet letölteni?

Figyelt kérdés

Nekem 155-től többet nem enged letölteni , pedig folyamatosan töltögetem vissza azokat .Hol a hiba ,mit csináltam rosszul ?

Más torrent oldalakról sem enged ,azt irja ki UNIBLE .

Valaki valami tanácsot tudna , segiteni ?


2011. szept. 29. 19:53
 1/4 reptoid ***** válasza:
Mondjuk távolíts el egy párat a listából.
2011. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Állati sokat.
2011. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
300 GB helyem van a torrentok részére .És nem enged 155-nél többet .
2011. szept. 29. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Alacsonyra van véve a korlát. Beállítások/sorbaállítás. Itt minél nagyobb szám van megadva, annál több torrent futhat egyszerre, annál többet lehet egy időben le- vagy feltölteni. Amikor eléred a limitet, akkor a program sorba állít, és csak akkor indítja el a limit fölötti torrenteket, ha egy hely felszabadul számukra.


Ha a program használatbavételekor csináltál egy sebesség és porttesztet, majd beállítottál valamilyen értéket, kapásból csinált egy limitálást, de anélkül is gyárilag van benne egy közepes limit. Mindenképpen kézzel kell megemelni ezt, és utána ezres nagyságrendeket is kezelni tud majd, akár mindet futtatva.

2011. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!