Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan lövöldözős játék,...

Van olyan lövöldözős játék, amiben a fegyver meghibásodhat?

Figyelt kérdés
Pl.: töltési hiba.... Olyanra gondoltam mint pl.: Counter Strike. Ha tudtok ilyet légyszíves írjátok le! Köszönöm! :)
2011. okt. 1. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
S.T.A.L.K.E.R. - Shadows of Chernobyl
2011. okt. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Far Cry 2 (itt jól meg van csinálva, ahogy a töltényhüvely elakad a kidobó nyílásban, de ha nagyon szakadt a cucc, akkor kb szét is esik a kezében és automatikusan eldobja). Olyan játékok is vannak, ahol a fegyver állapota folyamatosan romlik (elhasználódik)...pl Fallout 3 vagy Call of Juarez...
2011. okt. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A CS-ben mióta van töltése hiba? AM ja én is csak a STALKERről tudok meg a FarCry 2.
2011. okt. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát. (JÖHET MÉG.) 3. válaszoló: kicsit félreértetted a leírást: példát írtam a játék típusára, és egy fegyverhibára. Természetesen semmi baj. :)
2011. okt. 1. 12:20
 5/9 A kérdező kommentje:

Leszedtem a FarCry2-t. Nagyon jó csak 1 vmit nem értek.

Vannak ilyen ellenőrző települések (ne feltétlenül ott ahol új házat lehet elfoglalni) és akárhogy is megyek elkezdenek lőni rám. Akár kocsival akár gyalog. Ezzel mit lehet csinálni?

2011. okt. 1. 18:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Azokat meg kell tisztítani, de idővel újra benépesednek. Amúgy a játék nem olyan rossz, szép is meg gondoltak a készítők sok mindenre, de én már alig vártam, hogy vége legyen...egy bő 20 órát biztosan beleraktam.
2011. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösz. És, igen nagyon jó.
2011. okt. 2. 13:28
 8/9 anonim ***** válasza:

S.T.A.L.K.E.R.

America's Army(online game ingyér)

Call of Duty 4

2011. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sőt, S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pyrpiat-ban még tuningolni is tudod a fegyókat.
2011. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!