Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik képszerkesztő programma...

Melyik képszerkesztő programmal tudok egy képből felközelített képet csinálni?

Figyelt kérdés

Tehát van egy kép amit fel szeretnék zoom-olni vagy nemtom hogy mondják,és ezt szeretném elmenteni egy másik képfájlba.

Remélem érthetőő :P :)


2011. okt. 1. 11:03
 1/8 anonim válasza:
Ha word-be bemásolod, akkor ki tudod húzni nagyobbra, csak utána nem tudod elmenteni képfájlba, legfeljebb PDF-be, doc-ba,vagy ilyesmi szöveges fájlokba.
2011. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj h JPEG -be kéne mert ezt a felközelített képet szeretném feltölteni a Face-re
2011. okt. 1. 11:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Gondol a Photoshop-ot nem tudod használni, de a GIMP-el már elboldogulsz és ez teljesen ingyenes képszerkesztő.
2011. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
letöltöttem a Gimp-et de nem jövök rá hogy kell elmenteni a felnagyított képet... :((
2011. okt. 2. 10:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Fájl --> Mentés másként
2011. okt. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen,ez volt az első tippem nekem is,de ugyanúgy a normál méretű képet menti el..
2011. okt. 3. 08:43
 7/8 A kérdező kommentje:
próbálkoztam a kijelöléssel,kivágással,de nem akar sikerülni :(
2011. okt. 3. 09:52
 8/8 A kérdező kommentje:
Időközben megoldódott a dolog a Lunapic nevű online szerkesztő programmal :)
2011. okt. 3. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!