Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség az Anti-Vírus,...

Mi a különbség az Anti-Vírus, és az Internet Security között?

Figyelt kérdés

láttam egy vírusírtó honlapján hogy ez is, meg az is van, és azt írta hogy az anti-vírus az hagyományos, a másik meg teljes körü védelmet ad, de pontosan ezek mit takarnak?


Értelmes válaszokat, tapasztalatokat, véleményeket várok,

idióták kíméljenek!


2011. okt. 2. 09:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

antivírus csak víruskereső és vírusirtó, internet security pedig egy programcsomag tűzfallal, spyware keresővel, internet böngésző védelemmel stb.

A tapasztalatom az, hogy ha egy napnál régebb óta internetezel, egy ingyenes vírusírtó (pl avira) és a windows tűzfal bőven teljes körű védelmet ad. Nincs szükség semmi másra, de ehhez az idióta mód ismeretlen linkekre kattintgatást, meg ismeretlen programok telepítgetését meg kell gondolni, illetve felirmerni valójában mi kártékony és mi nem.

Évek óta csak egy antivirust használok, és nem volt vírusom, pedig nem csak vicces blogokat nézegetek ha érted mire gondolok..

2011. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát már én egy ideje az AVG-t használtam, de átváltottam Kaspersky-ra és ott láttam hogy van ez a 2 választás...


Am. te mit használsz?

2011. okt. 2. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

avira és windows tűzfal.. avira ingyenes, teljes értékű vírusírtó, eddig mindent megtalált nekem. Logouton van egy srác vírusirtókat tesztel, avira a fizetős programok között is kiemelkedő helyet ér el, tehát egyáltalán nem rossz..

annyi, hogy 2-3 naponta feldob egy reklámot amit leokézol, ez az ingyenesség ára..

2011. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!