Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem futnak laptopon a...

Miért nem futnak laptopon a játékok?

Figyelt kérdés
Hát a gond az hogy kb 1 éves a laptopom (Lenovo G550), és az elején nem volt gond, a NFS MW szaggatás nélkül ment rajta. Nemrég újra raktam a Windows 7-et, 1 db-ig nem játszottam majd most gondoltam felrakom kicsit a FIFA 08-at de alap grafikán is szaggat kicsit és nem értem h miért van ez. NFS közepes grafikával ment, FIFA alapon sem megy most... ötleteket várok valamint kérdezettek h részletezzem-e még a hardvert, szoftvert, stb.
2011. okt. 2. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán az hogy a fifa az egy szarul optimalizált szar játék a most wanted pedig a need for speed sorozat gyöngyszeme?
2011. okt. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát lehet h igazad van de azért 640x480-on is szaggat kicsit, NFS meg 1024x768on elmosodással együtt is faxa volt... ennyire szar lenne a FIFA?!
2011. okt. 2. 19:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Ennyire. A MW csak anno ment simán vagy most is? Ha most is sima akkor ennyire szar a FIFA. Esetleg a Game Booster nevű programot megpróbálhatod, hátha az segít valamit.
2011. okt. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mondjuk még nem próbáltam ki azota a NFS-t majd vmelyik nap megteszem de van nekem 1 olyan érzésem h az se fog rendesen futni de majd meglátjuk...
2011. okt. 2. 19:56
 5/12 A kérdező kommentje:
és kipróbálom azt a progit
2011. okt. 2. 19:58
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha esetleg felrakod és az is szaggatna:

Mikor volt takarítva a laptop belülről? Lehet nem ártana.

Advanced System Care 4-et szedd le és kezd el tisztítani a gépet. Indítópultban kapcsold ki vele a feleslegesen induló programokat. A Smart RAM legyen mindig bekapcsolva.

2011. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ja és frissíts drivereket.
2011. okt. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Videokártya típusa Mobile Intel(R) 4 Series Express Chipset Family

Összes elérhető grafikus memória 780 MB

Dedikált grafikus memória 32 MB

Dedikált rendszermemória 32 MB

Megosztott rendszermemória 716 MB

Videokártya illesztőprogram-verziója 8.15.10.1840

Elsődleges monitor felbontása 1366x768

DirectX-verzió DirectX 10


amugy azok a dedikált memóriák mintha ujrarakás előtt több lett volna de nem biztos...

2011. okt. 2. 20:09
 9/12 anonim ***** válasza:
A dedikált memória méretét elvileg BIOS-ban lehet állítani. De amúgy fogalmam sincs hogy mit takar az hogy "dedikált".
2011. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
amugy én se értek hozzá de lehet egyébként is lehet h ennyi volt...
2011. okt. 2. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!