Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SOS-aki tud kérem segitsen,...

Egerecske kérdése:

SOS-aki tud kérem segitsen, mi baja a gépemnek?

Figyelt kérdés
Programok megynitására a következő hbaözenetet kapom (0x0000142) Az aklamazás nem tud megfelelően elindulni. Néháyn program jól működik de pl nagyon sok nem.
2011. okt. 3. 05:12
 1/6 The Nuke ***** válasza:

Bizonyos rendszerfájljaid hiányoznak...

Pár dll... Szerintem az újratelepítés megoldja a problémát,

de ha van rá módod, akkor az xp-t felejtsd el, a win 7et használd. :)

2011. okt. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg a win 7-et felejtsd el,mert ha azt teleíted akkor megint csak nagy az esély hogy sokmindened nem fog futni
2011. okt. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Windows 7 en minden fut ami XP n

víszont hiba üzenetet nem fog mutogatni

gondolom nem használtál vírús írtót kérdezö?

jó let voln valamelyik ingyenest feltení

merg rendszer fájlok maguktól nem szoktak eltüni.

2011. okt. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

használok virusirtt avast legujabat és melltte a Malwarebytes -pro van. Van tűzfalam is. Egyébként letltöttem egy programot, és telepiteni probáltam, és szétvágott mindent. Mielőtt telepitettem előtte feltoltam a virustotalra,az eredmény 0 találat, semmi se jelzett rá.

Rendszerint ovatos vagyok, böngészőböl is mindig frissitem a legujabbat. Több éve van gépem, de ilyen még nem fordult elő velem. Ha más megoldás végképp bincs ujratelepitem az egészet.

2011. okt. 3. 15:48
 5/6 anonim ***** válasza:
ma 09:12 képzeld millió olyan dolog van xp-re ami nem fut win7en,neked oprendszer tanulmányaid fejleszd még egy keveset és egy nyelvtan könyv sem ártana
2011. okt. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget, a rendszer ujratelepités megoldotta a problémát :)
2011. okt. 20. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!