Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a FinePix 3800-as...

Hogyan lehet a FinePix 3800-ashoz Windows 7 alá drivert vagy programot szerezni?

Figyelt kérdés
Elvileg nem driver van, hanem amit találok az a FinePixViewer Ver.5.5 Updater, de nincs mit updateljek! Honnan lehet letölteni a korábbi FinePixViewert?
2011. okt. 3. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Letöltöted?

elinditotad?

UpdatER

vagyis frisitö sokszor ez szedi,le a programot is aztán frisen is tarthatod vele.

nem települ vele?

2011. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az Updater-t indítva azt mondja nincs telepítve a program, amit frissíteni akar. Én sem vagyok hülye, legyenszíves az válaszoljon, aki ismeri a problémát, és tudja a megoldást. Előre is köszi.
2011. okt. 3. 13:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Valószinüleg a gyakorin ha két ember találkozot a te problémásal akor már sokat mondok

várhatnál rájuk is de majd utána nézek enek

segiteni akar valaki is azt mondod nem vagy hülye ez fusztráló dolog

pl valaki belinkelte voln programot akor anak is azt mondod nem vagyok hülye ezt már probáltam (csak mert nem jöt le nekem a kérdésedböl hogy probáltad is de bocs)

amugy ez egy fényképezö ugye?

van gyártója típusa

gyártó honlapján semi nincs?

keresgélek majd de nem tudok még majd este felé (bár ha mákod van csoda folytán befut valaki,aki már megoldota pont ezt a problémát)

2011. okt. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

www.megaupload.com/?d=II3E7YXZ

Angol forumon olvastam

hogy USB driver kel ami ott van updater felet a fujifilm honlapján és akor

mint manapság is mindenki külön program nélkül a windowsal nyisa meg a fényképezöjét és ugy másol át képeket gépre

megjeleik a fényképezö több helyen is de a lemezek közt is ot kel lenie mint egy meghajtó megnyitod lemásolod és kész

amugy azt is irják valami örületes hülyeségböl kifolyolag csak cd n van a program maga (ezt gondolom valaki feltöltöte amit linkeltem majd fel updateled 5.5 re amit már találtál

és akor jó elvileg)

amugy fuji szervizben kérheted a cd t a géphez (azt nemtudom menyit és kel,e fizetni)

enyi azthiszem.

2011. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tehát kel driver amit mondtam usb s

és viewer meg elvileg nem kel mert olyan mint pl telod nincs? rádugod és olyan mint egy pendrive

csak mondom és kérdezem...

de ha ugy jobb haragudj meg rám.

2011. okt. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja bocs windows 7 hez nem kell driver:$

...

2011. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom minek kell hülyeségeket írni, ha valaki nem ért hozzá. A Windows 7 nem ismeri fel. Kell driver, de nincsen, hanem fel kell telepíteni a Viewert! A kérdésemre továbbra sem válaszolt senki.
2011. okt. 4. 12:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor várj csak hiába.

és örülj, még én szégyeltem magam.

nem kell driver láthatod

viewer t meg linkeltem

Ha egyáltalán NEM értesz a gépekhez! akor kérj ismeröstöl segitséget vagy szerviztöl.

Nölj fel végre gomdolom nem mai gyerek vagy már.

Kiváncsian figyelemel kisérem majd a kérdést tudsz e ITT a gyakorin ere jobb választ kapni.

Ha nem ismeri fel windows 7 akor HIBÁS valami.

De csak várj a csodára hátha egy száz éves fényképezö megjavul magától...

2011. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A fényképezőnek semmi baja, és a windows 7 gyári új. De több gépen is próbáltam.
2011. okt. 5. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!