Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Gyenge gépre milyen vírusírtót...

Gyenge gépre milyen vírusírtót rakjak? FELPONTOZLAK!

Figyelt kérdés

Ma vagy holnap újrarakom a régi gépem, csak nem tudom milyen vírusírtót rakjak fel?

1. Olyan kell ami nem fogja le a gépem "annyira".

2. Automatikusan frissítse magát.

AVG Internet Security-ről mi a véleményetek?


2011. okt. 3. 16:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Avast free.

[link]

2011. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz,az avast free a legjobb.
2011. okt. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Esetleg az AVAST-on kívül? Nincs semmi bajom az avastal csak mintha visszafogná egy kicsit a gépem.
2011. okt. 3. 16:06
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Az Avast-ot 1 évig használhatod ingyen, csak egy űrlapot kell kitölteni. Frissíti magát, gyors program. Gyengébb gépekre jó megbízható stb. Az AVG Internet Security jóval lassabb, én személy szerint nem szeretem.
2011. okt. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy AVAST lesz. Köszi. Ment +1. Várom még a válaszokat azért! :)
2011. okt. 3. 16:09
 6/17 anonim ***** válasza:
Esetleg Microsoft Security Essentials ami ingyenes, frissíti magát és naprakész. Eset nod32-őt nem ajánlom borzalmasan lassú illetve egy idő után megeszi a gépet, belassul.
2011. okt. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
hát nod 32 semmi képp se...nekem elégvolt a próbaverzióból 2 nap,le is szedtem a fenébe...
2011. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Én eddig nortont, nod 32-t és avastot használtam, de nekem egyedül az avast jött be:/ norton túl sok mindent észlelt vírusnak és mellé még ilyen hülye üzeneteket is küldözgetett. A nod32-re meg azt tudom mondani én is mint az egyik előbbi válaszoló, hogy ha sokáig használod belassítja a géped:S. Szerintem Avast legyen, arról csak jókat tudnék mondani az autómatikus frissítés és a védelem szintjének a terén is!
2011. okt. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Akkor lehetséges, hogy AVAST lesz a befutó. :) Ment +1 mindenkinek! Jöhetnek még válaszok.
2011. okt. 3. 16:24
 10/17 anonim ***** válasza:
Ne rakj fel semmit, garantáltan az a leggyorsabb megoldás.
2011. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!