Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb, de egyben...

Enigmapont kérdése:

Melyik a legjobb, de egyben egyszeru kepnezegeto program, amit ingyen le tudok tolteni? (Eddig Windows Photo Viewer-em volt, de valahogy eltuntettem. :s, es nem tudom ujra telepiteni, mert sosem azt adja ki, hanem mast ajanl. )

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sokan szeretik az IrfanView-t, nekem mondjuk annyira nem tetszik, az XnView-t jobban szeretem, bár pontosan a több beállítási lehetőség miatt. De kipróbálhatod, végül is nem muszáj rajta állítani semmit. A FastStone-t nem szeretem, mert nagyon lassú a többihez képest.

Amit még ajánlani tudok, az az Imagine, ebből van különálló változat is, egyszerű és jó, gyors is. Meg Total Commanderbe beépülő modul változata is van, így F3-al kapsz egy szuper képnézőt.


[link]


Imagine:


[link]

(exe installer file)


[link]

(zip file)


64-bit Unicode version (only for 64-bit machine)


[link]

(exe installer file)


[link]

(zip file)

2011. okt. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszonom szepen!!!
2011. okt. 4. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!