Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Wowban hogy lehet acsira...

Wowban hogy lehet acsira menni, acsit indítani? Zombiefestre szeretnék menni de nem tudom hogy kell.

Figyelt kérdés
Köszi az értelmes válaszokat
2011. okt. 4. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Megy az magától. Cos-ba kell x zombit megölni y idő alatt. Amint leölsz egyet autómatikusan elindul a timer és ha sikerül kapod az achit. De ahhoz profi felállás meg szervezett csapat kell.
2011. okt. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi, csak azt nem tudom hogy tudok rá jelentkezni, vagy elindítani. miket kell nyomkodni. vagy hol találom meg pl úgy mint a dungeont. (hogy nyomok 1 i-t aztán join) a menetet nagyjából tudom :D bocsi nem nagyon értek hozzá de vettem a karit és csak ez az 1 kell a proto drakehez :D
2011. okt. 4. 19:08
 3/10 anonim ***** válasza:
pff na ezt nem kellett volna leírnod. A továbbiakban is segítettem volna, az ilyen playerektől van hányingerem. Nem elég hogy egy szar tört szerverbe teszi a pénzét, de megveszi a fullos karit amivel játszani sem tud. Ugyan hány éves vagy? 12?
2011. okt. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na 3 karaktert húztam fel 80ra. Mage Pala rugó még nem acsiztam egyikkel se. Vettem egy 72es rugót. 1 ft kp-t nem tettem bele, aranyat farmoltam abból vettem kredót. Sajnos a rezsi és az albérlet fizetés mellett nincs pénzem eredeti szerókon játszani, mellesleg egy játékért se adnék ki x ezer ft-ot havonta. 19 éves vagyok. A rugóm (amit vettem) 80as 4.5k pve és olyan 15-17k dps-t tól. Nem tom lehet hogy szarnak számít és nem tudom kezelni, de általában benne vagyok raideken a top5 ben. Köszöntem.
2011. okt. 4. 19:22
 5/10 A kérdező kommentje:
a 3 kari mage pala pap (nem rugó azt vettem)
2011. okt. 4. 19:23
 6/10 Csiß ***** válasza:

Achievement: Kill 100 Risen Zombies in 1 minute in The Culling of Stratholme on Heroic Difficulty.


Video: http://www.youtube.com/watch?v=wOiTiVEz-20


A lényeg,hogy ha minden úgy megy mint eredetin (amit kétlek) akkor keresel 4 haversrácot akik segítenek: 1 tank 1 healer 2 dps+te.Megölitek az első bosst,a másodikat pedig behúzzátok abba a házba ahol a video elején állnak.Addig nem ölitek meg,mig kint a zombik vissza nem poppolnak (ez kb 1-2 perc is lehet.már nem emlékszem pontosan).Mikor ez megtörtént,akkor megölitek a bosst.A tank kimegy és összehúzza az összes zombit (mint a videoban),mikor megvannak akkor gyors aoe kill és kész.


gl&hf

2011. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi ezt értem, csak hogy kell rá jelentkezni? hol találom meg? vagy honnan tudom linkelni a barátoknak. Az a baj hogy nem találtam sehol, mondjuk úgy mint1 dungeont. (ugye ha teszem azt most oculusra akarok menni, akkor megnyitom a dungeon findert, specific dungeon fül és kijelölöm az oculust. az a baj nem tudom honnan kell invelni) Am köszi a vidit és a választ is :D
2011. okt. 5. 15:13
 8/10 anonim ***** válasza:

A dungeon finder előbb utóbb magától is odadob, de ha kiválasztod a specific dungeons fület, ott be tudod pipálni, h melyikre szeretnél menni. Nem tudom, h ott is érvényes-e az achi. Random dungeonnal csináltam én meg anno.

Am nem nehéz, egy jó tank kell hozzá csupán. De jobb a kettő:D

2011. okt. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... 15-17K DPS??? és top 3ban csak raideken?:D Ez egy kicsit soknak tűnik.
2011. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem sok. Ha van hfb, sad,coldb, rapture,trikik, kaja, flask. kimegy :D. (+stealth, garrote. ha az overkill lejár vanish és előröl.) nem azt mondom hogy mindíg, pl dungeonokon, de egy os, ony 25-ön megvan. Persze ehhez kellenek a buffok is. Az előző előttinek köszi a helpet. :D
2011. okt. 9. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!