Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy telepítsem újra a chrome-ot?

Hogy telepítsem újra a chrome-ot?

Figyelt kérdés
Véletlen kitöröltem a chrome fájljait (ne is kérdezzétek hogy sikerült :D) de most nem tudom újra felrakni, mert folyamatosan azt írja a telepítő, hogy a telepítőt nem sikerült elindítani. Próbáltam újra letölteni, megkerestem a programok listájában is a chrome-ot és uninstalláltam, de sehogy nem engedi. Van megoldás, hogy újra fel rakjam? Nem akarok más böngészőt. Most az opera van fent de mérföldekkel lassabb.
2011. okt. 5. 11:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Opera az jó

van bene valami turbo bekapcsolás is

ccleanerel letisztitál mindent?

Az a Google böl települövel csinálod és nemtudja telepiteni?

amugy fontos lene hogy sikerült letörölni

kis testvéred volt?

vagy kijelölted mapát és törlés véletlen?

mert ha nem te törölted vagy valaki

akkor vírus is lehet gépeden

van vírus irtód? futatad? milyet használsz?

2011. okt. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Eset-et használok és tegnap este csináltam egy nagy vizsgálatot, nincs vírus a gépen. Én töröltem ki, mert nézegettem a fölös mappákat és véletlen azt is kitöröltem shift+dellel szóval még csak nem is a lomtárba került. Ccleanerrel is próbáltam tisztogatást csinálni. Nem lehet, hogy valahol registry-ben kellene kilőnöm valamit, amit uninstallnál kapcsolna ki, csak mikor utólag akartam uninstallálni csak annyit írt, hogy már nincs a gépen eltávolítom-e a programok listájából. És ja a google-bő telepítettem. Vagyis, hogy próbáltam telepíteni.
2011. okt. 5. 12:31
 3/7 anonim ***** válasza:
:S nem tudom mi lehet.
2011. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

XP-ben tudom: Startmenű/Keresés (Windows kutya). Itt kilistázza, hol maradt fent az előző Chrome valamilyen maradványa. Mindenhonnan töröld, aztán próbáld meg újratelepíteni. Egyébként a Microsoft Essentials S. nézte a napokban vírusnak a Chrome-t. (Nem vicc).

Az Eset tűzfala is akadályozhatja a telepítést, állítsd át Tanuló módra. Ha megjegyezte, utána lehet Automatikus.

2011. okt. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Win7 van a gépemen :S De majd most épp nem otthon vagyok, de kipróbálom, hogy kikapcsolom az eset-et, hátha úgy jó lesz.
2011. okt. 5. 12:42
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne kapcsold ki, állítsd át Hozzáértő módra és a Személyi tűzfalat nyisd meg, konfigurálás. Itt állítsd át Tanuló módra. Kikapcsolni veszélyes.
2011. okt. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nah közben hazaértem és megpróbáltam ezzel a tanuló móddal, de nem ment. Aztán fogtam a regeditet és kitöröltem minden chrome-al kapcsolatos kulcsot meg úgy mindent. Aztán sikerült feltelepítenem, csak nem akart elindulni. utána uninstall és gondoltam hátha most rendesen uninstalálva lett és lehet jó lesz. És most sikerült is felraknom, már arról írok most is ^^
2011. okt. 5. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!