Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fifa 12 leáll? (Kérdésed túl...

Fifa 12 leáll? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Elindítom, majd 1-2 másodperc múlva leáll! Ugyan ezt csinálta a 11, 12 DEMO, és most a 12-nél!

Nem eredeti, de a FIFA 12 DEMO-t az EA oldaláról töltöttem le, vagyis az legális, mégis ugyan ez volt!

A gépem megfelel az ajánlott gépnek!


2011. okt. 5. 20:17
 1/8 The Nuke ***** válasza:

Ha fent van a 11, akkor az bekavarhat a 12nek is.

Én is hasonlóan jártam..

Szedj le minden fifát a gépedről, demót, 11et, mindet.

12 is, ha fent van.


Utána rakd fel a 12őt.


Ha nem ez a helyzet, akkor nemtom

2011. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pedig akkor gépigény gond lesz. pl probald meg frisiteni a videokarit meg egyebeket.
2011. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Csak külön próbáltam, a fifákat!

2. Minden driver frissítve van, 2 hete új Windows XP!

2011. okt. 6. 06:40
 4/8 anonim ***** válasza:
nah, akkor pont ez a gond. hogy XP. legalabbis havernál is még ez volt, felraktam 7-et neki, és ment is. xp elég öreg már, fifa meg nagyon uj. tudom hogy benne van hogy xp-n is fut, de nem érdemes xp-t használni már. azt mondtad többi gépigény jo, tehát akkor win7 bőven elfut majd. és xp csak lassitja a jo gépeket amugy.
2011. okt. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felraknám a 7-et, de nem ismeri fel a Windows 7 kompatibilis videokártyámat!
2011. okt. 6. 15:12
 6/8 A kérdező kommentje:

De akkor az miért van hogy az egyik haveromnak XP-je van, eredeti fifa 11 és azzal működik? A nem eredeti 12 pedig nem?

Lehet hogy eredeti kéne? Megpróbálom azzal az eredeti fifa 11-el hogy működik-e. Ha igen, akkor nagy valószínűséggel eredeti Fifa 12 kell!

2011. okt. 6. 15:16
 7/8 anonim ***** válasza:

hát akkor passz, nem tudom. nekem sem eredeti sem a windows sem a fifa, de müködik. sőt a gépigényem egy ici picit el is marad már a 12-től, de megy rendesen.


amugy mindenképp ajánlom a win7-et, főleg ha ilyen géped van. xp csak lassitja, nem tudod kihozni a legtöbbet belőle.

2011. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Felraknám, de hát nem lehet
2011. okt. 6. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!