Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy bajnokság alapszakaszának...

Hardcore007 kérdése:

Egy bajnokság alapszakaszának körmérkőzéseit szeretném kisorsolni egy programmal. Tudtok egy programot ehhez, vagy valami nagyon egyszerű algoritmust?

Figyelt kérdés
Teszem azt NB1, vagy bármely csapatsport. Mindenki mindenkivel játszik, fordulókra, játéknapokra osztva az egészet. 4-5-6 csapattal még kiszámolgatnám, de 12-13 csapat esetében már kicsit bonyolultabb a dolog. Előre is köszi a segítséget.
2011. okt. 6. 10:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Szóval a kérdésem nem az hogy tudtok-e, hanem szeretnék egy programot amit ajánlani tudtok. Csak a viccelődések elkerülése végett :)
2011. okt. 6. 10:41
 2/3 anonim ***** válasza:
oszd 4es csoportokra őket:) 1ébként sztem ilyen progi nincs csak írni lehet max
2011. okt. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most végül heten lettünk, és viszonylag hamar összekombináltam őket, de máskor nehezebb dolgom lesz. Akkor nem is nagyon keresgetem halálra magam, köszi a választ.
2011. okt. 11. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!