Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol és mennyiért lehet előfize...

Hol és mennyiért lehet előfizetni a google earth-re?

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy elő lehet rá fizetni és akkor akár élő képet is kaphatok a világról. Most megvan nekem egy béta verzió, de elég vérszegény és inkább fotók vannak rajta meg rajzolt 3D-k.

Köszönöm


2009. ápr. 29. 07:16
 1/3 A kérdező kommentje:

A vérszegény alatt azt értem, hogy Magyarországból szinte semmit nem mutatnak, legalább is nagyon homályos, de Kanadában elő apám házának még az ablakát is látom :)

Nagyon jó kis program, de úgy tudom, ha előfizetek rá, akkor még jobb.

2009. ápr. 29. 07:25
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár van egy fizetős verziója a google earthnek, de minden verzióban ugyanazok a képek vannak. 400 $-ba kerül, de csak annyival tud többet, hogy lehet vele filmet készíteni a "barangolásról", és nagyobb felbontásban lehet nyomtatni. (Az ingyenesben csak 1000 dpi-set lehet nyomtatni, de nem változik a letöltött kép). Illetve gyorsabban töltődik le a netről a kép (elsőbbséget élvez az ingyenessel kapcsolatban).

Magyarországról sajnos csak ilyen műholdfelvételek vannak, de időnként ezt is frissítik (bár elég ritkán).

Bővebben:

[link]

2009. ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bence1988 válasza:
Meg kellett várni, hogy a google feltöltse jó minőségu képekkel az adatbázisát :)
2014. júl. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!