Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows 7 telepítés közben...

A windows 7 telepítés közben miért áll le? Több lent

Figyelt kérdés

a windows 7 home premiumot telepíteném az xp helyett de elindul a telepítés újraindul de mikor telepÍtés van megáll és semmit nem csinál csak a kulzor jelzi hogy tölt de a gép nem jelzi nem hallani egyébként 1 gb ram van benne csak a hétvégén lesz benne 2gb

adatai:

3200mhz celeron d proci

1 gb ram hétvégén 2 gb lesz

250gb hdd

dx9 et támogató videokártya 256mb + alaplapi 256 mb az alaplapi A monitoré a videokártya a tv miatt lett véve .

csak előre felakartam telepÍteni mert ne utána kellen miután az új ram benne lesz.

köszönöm


2011. okt. 6. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
pedig akkor kéne mikor benne van az új ram mert ha nem ismeri fel a rendszer újre kell húzni a gépe. elvileg települnie kéne, ha nem eredeti a cd akkor lehet hibás amit letöltöttél
2011. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a cd nem eredeti de már nem egyszer lett arról a cd-ről telepítve.

De 2 gb rammal jól fog futni?

melyik a legjobb a windows 7 közül?

nekem a home premium tetszet a legjobban.

2011. okt. 6. 17:13
 3/5 Hulioboy ***** válasza:
Rossz a telepítő lemezed, vagy karcos, vagy soha nem is volt jó... De az 1 GB rammal fel kell hogy menjen a win7, nem a kevés ram a hibás. -és ezt utólag is tudod bővíteni amikor fent van az oprendszer
2011. okt. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi de a cdről már más gépre is volt telepÍtve a cd nem olyan karcos kisebb karcok amit bÍnia kell.
2011. okt. 7. 13:47
 5/5 A kérdező kommentje:
sikerült megoldanom az volt a baj hogy a winyón volt valami kis pöcök és csak pár gb észlelt. azt kivettem azt a pöcköt és már ment is köszi
2011. nov. 6. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!