Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb media player...

Melyik a legjobb media player ami lejátszik mindent?

Figyelt kérdés
filmeket,videót,zenét
2009. ápr. 29. 11:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Media Player Classic,de kell hozzá a k-lite codec pack is,mert szükség esetén arra támaszkodik.Ha viszont telepíted ezt a codec packot,akkor abban megtalálható ez a player.Figyelni kell,mert egy gépen egy időben csak egy codec pack lehet.Ezeket a packokat viszont nem csak a playerek használják,hanem esetenként más programok(konvertálók...stb),ezért nem árt ha van telepítve.


Nagyszerű még a vlc media player,és a kmplayer is.Ezeknek nincs szükségük külső codecekre,mert saját beépítettekkel dolgoznak,amit más programmal nem osztanak meg,ezért ezek a playerek bármikor telepíthetőek a rendszerre,nem okoznak összeütközést egy adott esetben már feltelepített codec packkal.

2009. ápr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és a gom playerről mi a véleményetek?az jó,vagy jobbak vannak tőle jobbak,
2009. ápr. 29. 11:41
 3/11 anonim ***** válasza:
VLC Media Player vagy KMPlayer, ahogy az előttem szóló mondta.
2009. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gomplayer is nagyon jó.Nekem személy szerint jobban bejönnek az előbb felsoroltak,de ez szubjektív.Gomplayer is saját codecekkel dolgozik,azt is bátran felrakhatod.Aztán végül döntesz,hogy neked melyik jön be a legjobban.


Én zenére egyébként winampot használok.Csak zenére,arra viszont csak azt.Meg van még egy olyan lehetőség is,hogy bsplayer.Az meg inkább videokhoz.Azért ajánlottam az előző hármat,mert általános lejátszót szerettél volna,ami mindent lejátszik.


Eddig még csak olyan szoftverekről beszéltem,amik vagy teljesen ingyenesek,vagy van belőlük ingyenes is.Bsplayernél érdemes vmi régebbi verziót,vagy egy crackelt fizetőset feltenni,mert az újabb verziójú ingyenesek nem teljesen ingyenesek,mert egy idegesítő reklámprogrammal(adware)együtt települnek fel.(ezt a gyártó csinálja szándékosan,amúgy teljesen veszélytelen az az adware,csak bosszantó).Amit a vírusirtó azért le szokott szedni,avast pl egyből riaszt.


Én a te helyedben úgy csinálnám,hogy meggyőződöm róla,hogy nincs fenn codec packom,feltelepítem k-lite codec packot a media player classiccal együtt,aztán utána bátran telepítgethtő más player is.Amik vagy saját codeckel dolgoznak,vagy tudnak a k-lite-re támaszkodni szükség esetén.A media player classic egyébként egy magyar fejlesztésű,kiváló szoftver,minimális gépigénnyel,letisztult,egyszerű,a régi windows media playerre emlékeztető külsővel.Semmi köze egyébként a microsofthoz.

2009. ápr. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egyértelmű hogy a vlc
2009. ápr. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Jenci ***** válasza:
Szerintem a Jetaudio a legjobb.
2009. ápr. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Winamp? iTunes? vagy esetleg a jól megszokott Windows Media Player? -ezek a legjobbak...
2009. ápr. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen KMPlayer. Szép, nem igényel külön kodeket, szinte minden formátummal megbirkózik, részletesen konfigurálható, gyors, kevés erőforrást emészt fel... és még sorolhatnám.
2009. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A KMplayer-el csak egyetlen gond van, hogy DVD-filmeknél audió csatornát nem lehet választani. Am. én is ezt használom :)
2010. aug. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg lehet a virtual dj is csak az inkább zenére
2012. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!