Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan készíthetek egy DVD-fil...

Hogyan készíthetek egy DVD-filmből egy átlagos (600-700 MB) méretű Divx, vagy Avi fájlt?

Figyelt kérdés
Eddig "Xilisoft DVD to DivX Converter 5"-tel próbálkoztam, de nem jól csinál (vagy csinálok) valamit, mert a mérete ugyanakkora marad, mint a DVD-nek, csak szétdarabolja a filmet 3-4 Divx fájlra.
2011. okt. 7. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:

A beállításoknál: Legjobb minőség, méret:DVD5, PAL, felirat mérete, stb...

Ezeket be kellene állítanod. Utána minden gömbölyű.

Egyébként a régebbi verzióknál automatikusan ment az alap beállítás, de az újabb már az mkv-ból is készít DVD-t.

2011. okt. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha jól értem (javíts ki, ha tévednék), te most azt próbálod magyarázni, hogy kell dvd filmet készíteni. Nekem pont az ellenkezője kell. (DVD --> Divx)
2011. okt. 7. 13:20
 3/5 anonim ***** válasza:

OK. Bocs valóban elnéztem!

Én ezzel csinálom évek óta.

Ez vált be: FairUse Wizard 2.8-Setup

Magyarul tud. Minden igényt kielégít. A DVD-t ISO-ba kell alakítani. Méretet, szinte mindent állíthatsz.

2011. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megint nem értjük egymást :) Én dvd-filmből akarok DivX fájlt csinálni. De már megoldottam a problémát azzal a programmal, amim van. Csak le kellett vennem a minőséget alacsonyabbra, és összementek úgy 900 MB-ra. Szóval már nincs gáz. De köszönöm a segítséget!
2011. okt. 8. 17:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Format factory
2014. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!