Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet törölni (lentebb)?

Hogy lehet törölni (lentebb)?

Figyelt kérdés

Van egy nod 32 virusirtom.

Le szeretném törölni de nem tom: elöször Revo uninstallerrel "leszedte" ,amikor meg a gépet ujra inditottam a feladat kezelöbe még mindig ott volt folyamatként(ekrn.exe) és ha rányomtam a folyamat leállításra kiiírta h :a műveletet nem sikerült végrehajtani. Hozzáférés megtagadva.Ha pedig a C meghajtóba megyek az eset mappába és rákattintok akk meg behozza (ahhoz képest h Revo-val "leszedte". És ez már rohadtul idegesít.

Újra telepítéssel is probáltam ott meg olyasmit ir hogy nincs jogosultságom úgymond telepíteni.

Ebbe kérnék segítséget, fontos lenne mer akk nem fogom tudni használni.Elöre is köszi :DD


2011. okt. 7. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Rendszergazda vagy?

Próbáld az Advanced System Care 4hez mellékelt Uninstaller nevű programmal törölni.

2011. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen rendszergazda vagyok.oké,megpróbálom
2011. okt. 7. 18:54
 3/4 A kérdező kommentje:
Advanced Sytem care 4 uninstall programmal is próbáltam "le is szedte" de még akkor is ott volt a C meghajton és a feladatkezelöben is .Na ILYENKOR MI A FRANCOT CSINÁLJAK.És még újra tenni sem tom .:(((((
2011. okt. 8. 12:43
 4/4 anonim ***** válasza:
A nod nem szokott ilyen agresszív lenni ~.~ Az a nortonra jellemző. Menj be az Advanced System Care indítópult kezelőjébe és ott lődd ki az esetet. Indítsd újra a gépet és töröld a fájlokat.
2011. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!