Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik esetleg ilyen program?

Létezik esetleg ilyen program?

Figyelt kérdés

Van olyan program, hogy fel lehet vele venni, azt a zenét, ami gépen megy, de a külső zajokat nem, csak ami megy a gépen??

Ha igen, akkor légyszi írjátoka nevét. :D köszi

vagy h le tudom-e tölteni..


2011. okt. 7. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Windows hangrögzítő :D A felvevő eszközöknél pedig beállítod, hogy sztereó keverő.
2011. okt. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

öhh. lehet hogy nagyonhülyevagyok, de azt hol kell beállítani hogy sztereóba legyen, vagyis én nem találom sehol (-.-)

De am köszi :D

2011. okt. 7. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Lényegében minden hangrögzítésre alkalmas program jó erre.

Ott van például az ingyenes Audacity.

Egy feltétele van, hogy a géped kimenő hangjait rögzítsed vele: a hangkártyád beállításainál ki kell választania stereo mix-et a rögzítőeszközöknél (valószínűleg gyári beállítások szerint mikrofonra lesz beállítva).


Természetesen, ha stereo mixet választod, sztereóban fogja felvenni a kimenő hangot. (mondjuk az én integrált hangkártyám pont, hogy nem tudja a sztereó mixet, de ez ritka...)


Természetesen a hangot elmentheted azután mp3-ba, esetleg szerkesztheted is.

2011. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!