Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az AVG free virus irto jo?...

Az AVG free virus irto jo? Nem lassitja a gepet, elegge megvedi a gepet? Az avast es a nod 32 nincs ilyen jo?

Figyelt kérdés
2011. okt. 8. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a NOD32 simán elrepíti az AVG-t, de az AVAST! már nehezére esik. Az AVG nekem egy kalap kaki volt, de ha egyszer feltettem egy gépre, mindig ütemeztem a víruskeresést. Na, akkor már jobb volt. Az Avast, az meg igazán jó, bár a legjobb term. egy fizetős, de egy ingyenes is megteszi.
2011. okt. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindhárom szoftver jó!

Egyet meg kell érteni! Nincs tökéletes védelem,még fizetős programoknál sem. Mindenki azt használja,és azt ajánlja ami neki bevált. Nekem pl a laptopon Avast van telepítve,és szerintem megfelelő védelmet nyújt,ami egy ingyenes szoftvertől elvárható. Az asztali pc-n AVG-t használok,ezzel szintén meg vagyok elégedve. Egyik sem lassítja a gépet.

2011. okt. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sztem a mai felsőkategóriás vírusírtóknak mind kicsi gépigényük van, Avast/Avira, ezeket használtam, teljesen jók.

Win7-re egy Security Essentials is megfelelő, jelenleg az van fent +1 alkalommal átfuttattam rajta egy próbaverziós Nod32-őt.


Összességében bármelyik használható+ kiegészítő programok, pl Malwarebytes anti malware heti lefuttatása + ésszel netezés.

2011. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!