Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nagyon sűrgős Miért nem indul...

Nagyon sűrgős Miért nem indul a windows csak az első használatkor? Lejjebb.

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy feltelepítem a windows 7 et és tökjó minden. csak amikor lekapcsolom a gépet vagy ujra indítom... mondjuk úgy hogy feltelepítem a videókártyát hangkártyát stb... akkor ujra indítom a gépet... és (windows7) ki írja hogy "Windows Indítása" és az embléma buborékok nem jönnek fel...és nem tölt így be. 5 óráig is ígyhagytam de nem történt semmi. Már 15x ujra telepítettem 64 bitesel és 32 bitessel is.. Ha nem telepítek drivereket akkor is a 3 dik vagy 4 edik ujra indításnál ugyanezt csinálja.. VAGY csak fekete a képernyő a boot képernyő helyett. KÉRLEK segítsetek ha ujra indítom a gépet megin ujra kell telepíteni hogy használható legyen :( több lemezzel is próbálkoztam!
2011. okt. 8. 09:09
 1/9 A kérdező kommentje:
Ő amúgy eddig is windows 7 volt a gépemen működött csak felraktam a winoows 8 developer reviewet azis működött csak meguntam... mert nuku cod2 és.. áh :S aztán leformáztam mindent és hát... vissza a kérdéshez :(
2011. okt. 8. 09:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg úgy hogy indításkor beteszed neki a lemezt. Nekem XP-vel ez volt a gond és csak akkor indult el. Újraraktam úgy hogy csak az a lemez volt bekötve amelyikre raktam és utána már jó volt.
2011. okt. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Netudom hogy a win8 hazavághata e a géped nem hiszem

viszont ez hardweres probléma lehet

alaplap vagy vga megkergült (meghibásodot) vagy sok más lehet. induláskor befagyás lehet merevlemez meghibásodás is. föleg mivel driver nélkül is befagy.

.

milyen merevlemez pontosan? probáltad más gépbe is

le kéne tesztelni

(persze sok minden lehet Ram hiba is az is tesztre.)

2011. okt. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja kifelejtetem hogy bios resetel vagy default ra álitásal is probálkozhatsz. kitudja win8 mibé nyúlt bele.

van több merevlemezed? csak mert elöte olyant ir valaki

2011. okt. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát SAMSUNG HD501LJ vinyóm van... próbáltam úgyis hogy betettem a lemezt nem indult el :S javítás pedig cd ről.. 1 kalap...... nem működik.. nincs más vinyóm :S ő bios resetet hogy csináljam? :S
2011. okt. 8. 09:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Bios default se rosz belépsz biosba és mentésnél,szokot,leni load setup default ilyesmi

resetelni ugy tudsz hogy kiveszed az alplapi elemet 10 percet szoktak ajánlani de elég általában pár perc is

ha ném lehet akor van bios reset jumper is alaplapon persze meg is kel találni ha van egyáltalán

egyszerüb ha bios ban defaultozol egyet.

amugy merevlemez meghibásodhatot szerintem mint már irtam tehát eböl csere lesz

ezért nem jó felteni beta oprendszereket

nekem régeń egy bétalinux vágta tönkre a merevlemezem (bár it nemtudom ez lehet e a helyezet)

ha tönkre ment tönkrement nem tudsz mit csinálni:s (másik merevlemezel kéne pedig kiprobálni a gépet vagy ezt a merevlemezt másik gépben hogy tud mi is a hibás)

2011. okt. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amugy ha nem a merevlemez a bünös ezt megtudod valahogy

akkor tengernyi hardveres hiba lehet

elsönek vga t gyanúsitanám

aztán memóriát

alaplapot (kábeleket ...

táp is szóba kerül het végén

vagy dvd meghajtó is bezavarhat

tehát sajnos tengernyi hiba feléphet ami kiakasztja gépet de kb ilyen sorendbe nézném át. (még proci is talán de anak kicsi az esélye) tulmelegedés valami... érted:s sok minden:s

2011. okt. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De más vincseszterrel működik csak azzal nem amelyikkel kéne :( nemtudjátok hogy a winchestert hogy kell teljesen üresbe tenni? :/ mintha a boltbol vettem volna? :( windows 8 elrontotta a winchesterem... :/ már rájöttem most nemfejtem ki miért :S
2011. okt. 11. 20:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Berakod egy másik gépbe és ott teljesen 0-ra formázod. Mélyformázással. Ha utána se jó akkor a vinyó kuka.
2011. okt. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!