Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggat a GTA4?

Miért szaggat a GTA4?

Figyelt kérdés

Válaszoljátok meg legyetek szíves a következő kérdésemet:

A következő konfiguráción miért szataggat a GTA IV még a legalacsonyabb felbontáson is?


core i7 870 3.2 ghz

kingmax ddr3 8gb 1600mhz

ati 4650 1gb

és a partíción még van kb 100gb hely.


Várom a válaszotokat! Kérlek segítsetek!


2011. okt. 8. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a frissítéseket nem telepítetted, akkor itt az ideje. Elég csak az utolsó verziót letölteni, viszont crack nincs hozzá, így kénytelen vagy keresni. Azt hiszem, hogy az 1.0.7 a legújabb, de lehet, hogy nem jól tudom. Ebben orvosolva van ez az, hogy a játék ne szaggasson, mivel elég optimizálatlan játékról van szó.
2011. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azért ilyen alkatrészek melé nem ártot voln egy jó vga is föleg ha játékra van a gép

6850 minimum kb "csak" 5 ször erösebb mint a 4650 ed.

amugy meg nemtudom mért 1156 os foglalatos alaplapot vetél az azért egy melék út nem gamer gépekhez van.

2011. okt. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ,. a gép már 1 éves , melózni vettem. A vga-ban igazatok van hogy gyenge. A HD6950-ről mi a vélemény? Jó ár-teljesítmény aránya van?
2011. okt. 8. 15:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem "tökéletes" lene ehez a konfighoz

ha azt nézük 65 körül sincs egy ilyen a 6970 meg már 80 körül van szerintem ez amit irsz ez a legjobb választás

hd 6950 valami jó gyártótól.

2011. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De azt ugye tudod hogy tengernyi oka lehet hogy belasul gép vagy szagat játék ez esetben a vga t lehet hibáztatni de amugy sok oka lehet

feleslegesen induló programok

vírusok, kémprogramok

rossz vga beálítások (vagy nem frisitett vga driver) , nem frisitett directx (vagy mint irták játék nincs frisitve)

játék beálitások túl maxolása a vga hoz képest stb...

amugy néztem ezt az i7 et igen komoly kis 8 szálas proci:) ezel,már lehet videot vágni vagy 3 d tervezni:p vagy nem?:)

szerintem örülni fog a gép az új vga nak

te meg föleg:p

2011. okt. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

hasonló konfigom van, és amúgy mindenkinek szólnék hogy: start->futtatás->msconfig


rendszerindító: szolgáltatásokban a pipát leveszed a windows eseménynaplóról, és alul a windows eseménygyüjtőről. OK, majd gép restart. és élvezd a laggmentes gta IV-et.

(megjegyzés: amíg ez a 2 dolog nem fut addig nincs neted! legalábbis a DIGI-s felhasználóneves nemlessz. 711-es hibára utalva. ha a játékot abbahagytad pipák vissza, gép megint ujraindít és van net, van lagg. :D

2013. okt. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!