Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ismertem régen (5-6 éve) Play...

Ismertem régen (5-6 éve) Play Stationre egy játékot, és most gépre is kéne. Egy róka-szerű élőlényt kelett irányítani keresztül a pályákon és világokon. Mi lehet a neve?

Figyelt kérdés
Pl. a Jég világra emlékszem, ilyen volt benne. Ha egy világ mind a 6 (talán 6, már nem emlékszem) pályáját megcsináltad, kinyílt egy új világ. A pályákba olyan LEGO star wars módon kellett bemenni. Tudja esetleg valaki, mi a neve?
2011. okt. 8. 13:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Crash Bash-re gondolsz?
2011. okt. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vagy Crash Bandicoot 3: Warped?
2011. okt. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ahha! A Chrash-re már tökéletesen emlékszem is a borító alapján! Köszi! Nem tudom pontosan, melyik az, de megnézem! :)
2011. okt. 8. 19:22
 4/13 A kérdező kommentje:
Bandicoot 4-lesz. Kösz srácok! Imádom!
2011. okt. 8. 19:31
 5/13 anonim ***** válasza:
Jó az ízlésed, én is nagyon imádom:-)!
2011. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
B@&... 4 nincs is PC-re... na mind1 a többit már leszedtem a Crash Bashhel együtt, és majd elindítom PS emulátorral :D
2011. okt. 8. 20:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Szurkolok hogy sikerüljön de ne fűzz túl nagy reményeket hozzá. Én vagy 3at végig próbáltam, abból ha egy működött, de az is úgy torzította a játék hangját mint a nyavalya. Remélem neked nagyobb szerencséd lesz.
2011. okt. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült az összes Crash Bandicoot-os játékot lejátszanom PC-n, igaz a hang csak visszhangozott de nagyon jó volt. Szerintem Neked rossz BIOS vagy micsoda volt hozzá beállítva.:S
2011. okt. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bki... nem jó!!! nemtom azt a szar emulátort használni... megpróbálom valahonnan PC-re leszedni...
2011. okt. 9. 09:52
 10/13 A kérdező kommentje:
Őőőőő... .bin és .cue fájlokat kaptam a letöltés és kibontás után. Gondolom, azokkal kell valamit csinálni ePSXe-ben. Már a pluginok megvannak, legalábbis a hang meg a videó pluginok, meg 1 BIOS is van, de nem tudom, hogy kéne elindítani... segítsetek, légyszi!
2011. okt. 9. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!