Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik Windows 7 változatát...

Melyik Windows 7 változatát érdemes erre a gépre felrakni?

Figyelt kérdés

Gépem: 1GB DDR2 RAM

AMD Athlon X2 Dual Core 6000+ 3GHz

Gigabyte nVIDIA GeForce 9500GT (512MB DDR2 RAM)

Gigabyte GA-MA770-DS3 v2.0 alaplap


Én az Enterprise-ra,Home Premium-ra,Professional-ra gondoltam.Talán még az Ultimate-ra.

Amúgy most XP-m van de már eléggé unom,a Vistáról meg tudjuk hogy nem valami jó.


2011. okt. 8. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
WIN7 Home Premium 32 bit... de bármelyik általad megjelölt jó, mert a többletfunkciókat úgysem használja az otthoni átlagfelhasználó, lényeg, hogy 32 bites legyen...
2011. okt. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Memóriát vegyél még mellé mert 1 giga borzasztó kevés manapság. Ilyen processzorhoz és videokártyához kéne vagy 4 giga.
2011. okt. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Bátran rárakhatsz egy 32 bites Ultimate-et!

De azt tudd, hogy akármelyik Windows 7-et rakod is fel, 1 giga RAM-mal bizony nagyobb rendszerkövetelményű programokat nem biztos, hogy olyan jól tudsz majd használni, mint XP-n. A 7 üresjáraton több RAM-ot megeszik mint a korábbi Wondowsok.

2011. okt. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :) Holnap fogom felrakni a 32-es Ultimate-et :)
2011. okt. 8. 16:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne merj erre Ultimatet rakni. Tapasztalatból mondom. Nekem is ilyen gépem volt, csak 1,5GB RAM-mal és a gagyi Ultimate miniprogramjai lelassították a gépet. Professional teljesen elég, az én gépemen az már simán fut.
2011. okt. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmivel sem fut több "miniprogram" egy Ultimate-ben, mint egy Home Premiumban.
2011. okt. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!