Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudom letölteni az...

Honnan tudom letölteni az adobe photoshopot ingyen? És használati utasítását esetleg?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 29. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az Adobe Photoshop elég drága progi. Csak illegálisan tudod ingyen letölteni(pl torrent), esetleg trial (funkció és időlimites) verziót.

A használati útmutatója már a 8 évvel ezelőtti verziójának is két vastag kötetből állt (összesen kb 1000 oldal), ennek a neve Photoshop Biblia I-II. volt.

Amennyiben komolyan érdekel, inkább olvasgass ezzel kapcsolatos NET-es fórumokat, ahol ötleteket és tippeket találhatsz a használatával kapcsolatban, és amennyiben elég kitartó vagy autodidakta módon is eltanulhatsz pár trükköt. Magyarnyelvű (de még angol nyelvű) leírást sem fogsz találni a NETen. Max. kis részleteket, oktatóvideokat, tippeket, trükköket.

Szerintem előtte ismerj meg egy-két kevésbé összetett programot.

2009. ápr. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En innen toltottem le(ingyenes): [link] .Van a neten hasznalati utasitas is magyarul,megkeresem es elkuldom a cimet.
2009. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első hozzászóló voltam. A második hozzászólónak: Egyrészt ez sem egy legális módja a megszerzésének, de nem csinálok belőle lelkiismereti kérdést

A másik, a nevében is benne van, hogy Lite, vagyis butított verzió (úgy rémlik, hogy pár oldalt lapozva az oldalon a teljes verzió is elérhető illegálisan erről az oldalról). A magyar nyelvű leírásra én is kíváncsi vagyok, tudomásom szerint nem létezik ilyen!

2009. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A magyar nyelvu hasznalati utasitast innen toltottem le:

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól lite,hogy minden felesleges vackot,és egyéb szoftvert kivettek belőle(adobe image viewer...stb.)Ez egy teljesértékű cs3-as photoshop.Abban igazad van,hogy nem legális.


Leírást meg biztosan lehet hozzá találni,nekem is van vmi,persze az egész progit úgysem lehet így elmagyarázni.Ez egy külön szakma tényleg.

2009. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. ápr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Demo:

[link]


Segédletek:

[link]


Tippek, trükkök:

[link]


Videok:

[link]

2009. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jópár dolgot itt is meg lehet tanulni a Photoshopról:

[link]


Photoshophoz hasomló nagytudású ingyenes program viszont a Gimp:

[link]

2009. ápr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat. 2 évig tanultam a photoshopot,csak nem itthoni gépen,így nemtudtam honnan kéne letölteni,és ha valamiben esetleg megakadnék jól jönne a használati utasítás. köszönök szépen mindent,nagyon hasznos dolgokat mondtatok:)
2009. ápr. 29. 21:51
 10/10 anonim ***** válasza:
2009. ápr. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!