Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csináljak? (Kérdésed túl...

Mit csináljak? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Letöltöttem a netről Androidra a PES2011-et. Rátettem a telefonra, és megse tudom nyitni. Mit csináljak?
2011. okt. 9. 00:26
 1/3 sámliműszerész válasza:
szedjél le egy fájlkezelőt az androidos telefonodra, ha az nem válik be, vagy már van rajta, akkor próbáld meg máshonnan is leszedni a játékot. Sokszor hibásak a fájlok, fájlkezelőt mindenképpen szedj le mielőtt bármi mást akarsz futtatni a telón.
2011. okt. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen fájlkezelőre gondolsz például?
2011. okt. 9. 16:32
 3/3 A kérdező kommentje:
Figy. Elmagyarázom, mit csináltam pontosan. Egy 49.5 MB-os fájlt letöltöttem a netről. PES 2011 Androidos játékot. Leszedtem, ki kellett bontanom, majd mappát csinált. A mappát is, és magát a fájlt is belehelyeztem az okosba. Azután lehúztam egy fájlkezelőt, azzal megtudtam nyitni, de azt írta ki, hogy a mappa üres, és ennyi. Tudnál segíteni gyorsan?
2011. okt. 9. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!