Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudom összeegyeztetni a...

Nem tudom összeegyeztetni a filmet a felirattal help?

Figyelt kérdés
letöltöm a filmet,meg hozzá a feliratot átírom a felirat címét ugyanarra ami a filmé meg utána hogy .srt és hozzá is olvassa de nem jó időben. már legalább a hatodik feliratot töltöttem le de nem jó.mit csináljak?
2011. okt. 9. 13:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Adott kiadáshoz adott feliratok készülnek. Ha a film DVDRip, BRRip, 720p vagy 1080p, akkor a feliratnak is DVDRip, BRRip, 720p vagy 1080p-nek kell lennie. Ezt az információ mindkét esetben a nevükben találod meg. Azért egyforma a nevük, mert a felirat az adott filmtípushoz van időzítve. Ha eltérő a felirat, csúszni fog.


Előfordulhat hogy neked olyan filmet sikerült találni amihez nincs felirat, ilyenkor könnyebb a már meglévő felirathoz illeszkedő filmet keresni és azt letölteni.

Vagy pedig a médialejátszó beállításait megnézni, van amelyik képes eltolni időben a feliratot, ezzel kiegyenlítve a csúszást, akár le van maradva, akár siet az egyik a másikhoz képest. Például VLC-ben sávszinkronizálás néven.

2011. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!