Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ez milyen videó szerkesztő...

Ez milyen videó szerkesztő program?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=Q-LNi821uJ4&feature=channel_v..


Van egy 20. másodpercél egy animáció, meg van még máshol is.

Nekem nagyon tetszik még az a léggömbös animáció is, meg amikor egy radír kiradírozza a képet. Melyik videó szerkesztő ez?

Nembaj ha nem ugyan az, de nekem a lényeg az hogy lehessen benne sok animációt.


2011. okt. 10. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Én évek óta Sony Vegas-t használok és bár szinte soha nem használom a beépített átfedéseket, most a kedvedért megnéztem és bizony a program tele van hasonló effektekkel.

Hasonlóakkal, de nem pont ilyenekkel.

2011. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A Sony Vegas az mennyire bonyolult?

Én idáig a Windows live moovie maker-t használtam, de már áttérnék másikra is.

2011. okt. 10. 15:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Két alkalmazást is tudok ajánlani neked:

Sony Vegas

Adobe After Effects

A második alkalmazás használata sokkal bonyolultabb, de sokkal többet is nyújt. Különleges látványeffektek létrehozására szvsz az egyik legjobb választás. A szoftver elsajátítása nem könnyű feladat.

A Sony Vegast inkább vágásra és egyszerű átmenetek készítésére szoktam használni, arra viszont sokkal alkalmasabb, mint az After Effects.

Et pedig ajánlom figyelmedbe!

[link]

Rengeteg jó tutorial található itt Adobe After Effects-hez, 3D Studio Max-hez és más animáció és látványeffekt készítő alkalmazásokhoz.

2011. okt. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És ez magyar??
2011. okt. 10. 19:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyik sem magyar.
2011. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó magyar videoszerkesztő, vizuális effekt készítő és animációkészítő szoftverek nincsenek.

Ha nem megy az angol, akkor itt az ideje abba is belemélyedni, ha ezeket az alkalmazásokat megfelelő szinten el akarod sajátítani.

2011. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
3 éve tanulom az angolt, szóval úgyahogy megy.DE azért a magyar csak jobb...
2011. okt. 11. 13:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha magyar szoftver kell, akkor ott a Windows Movie Maker, de azzal ilyen effekteket nem hozol létre.
2011. okt. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként kedves kérdező, szerintem egyszerűen nincs szükség magyar fordításra ilyen programoknál. Mégsem egy regényt olvasol elvégre. Ráadásul a netes tutorialok is az angol verziókhoz készülnek, aztán meg magyarban nézhetnél, hogy mit hol találsz.
2011. okt. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jorge pedro kiss válasza:
magix movie edit pro 17 plus hd ez nagyon jo igaz nem magyar nyelvű de hasznos én ezt használom és ajálom is másoknak sok szerencsét hozzá
2011. okt. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!