Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tok leszedni az F1...

TomThunderbolt kérdése:

Honnan tok leszedni az F1 2011 Játékhoz 1.1-es cracket (teszteljétek hogy jó--e kérlek)?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 16:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Millió lehetőség van:

[link]

2011. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ez kérlek szépen egy használhatatlan válasz szal kössz!!!!

Szerinted ennyire hülye vok 1 mondtam hogy előtte teszteljétek kettő nekem a patchel változathoz kell crack (1.1-es ről van szó) szal valaki valmi értelmesebbet :)

2011. okt. 10. 21:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze, majd csak azért felrakom ezt az izét, hogy leteszteljem neked. Helyetted ne játszak vele? Legyél már kicsit önállóbb. Én addig keresgéltem crackeket különböző játékokhoz, amíg az egyik működött. Amihez nem találtam, azt töröltem a rákba.
2011. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na igen itt a következő f*ssz*p*... Köszönöm ezt nem, gondoljátok hogy k*rv* felesleges, tudod én azokra gondoltam te kis SZ*RH*ZI akik játszanak ezzel a játékkal vagy aki nem akkora g*ci mint te és kipróbálja a játékot NEM A KEDVEMÉRT HANEM MERT ŐŐŐTTT IS ÉRDEKLI akkor az megmondhatná, szal k*pd be ...
2011. okt. 12. 16:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálad mit jelent a szal? Ilyen magyar szó nincs. A SZÓVAL az hasonlít rá, de szal az nem SZÓVAL. Vagy ha azt akartad írni, hogy szar, azt is megértem, bár nincs sok értelme a nevedet beírni a kommentbe...
2011. okt. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szánalmas és tudatlan vagy és most már visszafoghatnád magad és észrevehetnéd ,hogy hülyeséget írtál amúgy meg ne száj harcolj hanem állj ki mert tudd a magyar emberek többségével az a baj ,hogy csak a szájuk van de vannak kivételek pl. én SZÓVAL higgadjál le.
2011. okt. 13. 16:00
 7/12 anonim ***** válasza:
Húúú csak nem húztalak fel? Látom felrobbansz az erőlködéstől:D Ne idegeskedj nem tesz jót az emésztésnek. De mért vagy ilyen idegbeteg? Nincs f@szbook, nincs cigi, vagy nem tudsz k ú r n i? Az már kiderült, hogy elég nagyképű vagy, biztos valami elkényeztetett kis seggdugasz vagy, aki sokat képzel magáról. Hát ne képzelj sokat magadról, ha még a crackek teszteléséhez is asszisztens kell. Így lehet élni, ha készen a segged alá raknak mindent...
2011. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudod én egy eléggé nyugodt ember vagyok csak éppen egy nagyon rossz pillanatomban kaptál el na az a lényeg hogy téma lezárva és moderátornak jelentelek ha még egyszer beleszólsz a beszélgetésbe. Na többiek valami válasz?
2011. okt. 14. 18:10
 9/12 anonim ***** válasza:
Jelentesz a moderátornak? Kit érdekel? Nem fogom összeszarni magam. Azt hitted ezzel megfélemlítesz? Nem az óvodában vagyunk ám. Jelentesz az óvónéninek? Tudod mit? Jelentsél nyugodtan, csak azt bizonyítod be vele, mennyire fosol az élettől. Ha felnőtt leszel, nem lesz ám ott mindig valaki, hogy fogja a kezedet és hogy segítsen. Millió problémád lesz, amit magadnak kell majd megoldani. Azokat a helyzeteket nem tudod, úgy megoldani, hogy megnyomsz egy gombot. Ha nagyon hozzászoksz az ilyen beköpésekhez egy szenvedés lesz az életed. Ha ez megtörténik jussak eszedbe én és az, hogy ÉN MEGMONDTAM...
2011. okt. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Te mondod ha felnövök????? Szerintem vagy gyerek vagy és azt kamuzod hogy egy felnőtt vagy ,vagy tényleg felnőtt vagy akinek erre áll a fasza hogy másokat basztasson megállás nélkül de ha neked erre áll a karó akkor csak nyugodtan.
2011. okt. 16. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!