Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Boot problémák egy hp netbooko...

Boot problémák egy hp netbookon! Hogyan oldhatnám meg? :/

Figyelt kérdés
Nos, van nálam egy hp netbook és a boot/BCD file-ja hiányzik azaz nem indul el, sikerült annyit beállítanom, hogy pendrive-ról bútoljon, mert ugye ennek nincsen cd/dvd olvasója... és egyszerűen nem tudom mit csináljak mivel valószínű a boot ahogy megsérült így pendriveról sem tölt be... :/ és ugye ninsc hozzávaló windowsom, mert ezen win7 starter van ami nem tölthető le és a probléma megint vissza tér, mivel nem tud bootolni ezt sem volna képes megoldani... :/ ötlet?? SOS!! :( Hogyan tudnám ezt a problémát megoldani?
2011. okt. 11. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy pár napja én ennek az alkalmazásnak a segítségével "leheltem életet" egy számítógépbe. Hasonló volt a probléma a tiédhez.

[link]

2011. okt. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :) de végülis sikerült megoldani! :)
2011. okt. 13. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!