Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Chromeba (vagy SRWare Iron-ba-...

Chromeba (vagy SRWare Iron-ba- ugyan az részbe), hogy tudom beállítani azt, hogy egy webhelyet ne fordítson le automatikusan?

Figyelt kérdés
Véletlen el lett nyomva,és nem tudom hol tudnám kilőni ezt benne,avagy,hogy kérdezze újból majd meg a fordítási lehetőségeket...
2011. okt. 11. 14:32
 1/3 A kérdező kommentje:
egy bizonyos oldalon nyomtam el,és nem tudom,hogy hozzam vissza,hogy kérdezze meg ott is akarom e a fordítást vagy nem..
2011. okt. 11. 14:34
 2/3 Csiß ***** válasza:
Kipróbáltam amit írtál.nekem is lefordítja az oldalt,de fent egy sávban írja hogy angolról magyarra forditotta.Ha neked is megvan ez a sáv,akkor jobb oldalán lesz egy beállítások gomb.Ott ne legyen bepipálva az 'angol nyelvű szövegeket mindig fordítsa magyar nyelvre'
2011. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,de nem értettél meg.


Volt egy oldal ahol véletlen le nyomtam,hogy mindig fordítsa le nekem azt az oldalt,miközben az az oldal amúgy is magyar volt,de előjött rá az a sáv (gondolom mert annak az oldalnak a "valamije" nem magyar és bereagál a chrome/iron így - nem akarok hülyeséget írni,úgy nem értek hozzá) és mondom bejelölöm hogy soha se fordítsa le,de félre sikerült..

És most ha magyart fordítja le magyarra olyan zagyvaságok lesznek,és nem tudom vissza csinálni,mert nem jön elő az a sáv már,ott hogy kiválasszam mit akarok....

2011. okt. 11. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!