Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudok úgy windows live movie...

Tudok úgy windows live movie makert telepíteni, hogy az msn-t nem telepíti mellé?

Figyelt kérdés

mert ahol a ki lehet választani, hogy miket telepítsen, ott csak a wlmm-nél hagytam pipát, de alul ott van az msn, hogy azt biztosan telepíteni fogja, és attól félek, ha telepítem, akkor lecseréli az msn-t vagy valami.

vagy ha már van 2011-es msn a gépen, akkor mi történhet?


2011. okt. 12. 06:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor semmi, a Windows Live telepítő is azt tenné fel. Pont ma cseréltem magyarról angolra az msn-em és mivel látta a telepítő, hogy fent van a magyar, csak "frissítette" angolra. Szóval nálad is ez történik, leszámítva a nyelvváltást. :)
2011. okt. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen. : ).

a nyelvet vissza tudom valahol állítani?

2011. okt. 13. 18:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha magyarul töltötted le, neked nem kell. Ha meg angolul, akkor töltsd le magyarul. :)
2011. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!