Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ubuntura fel lehet rakni a...

Ubuntura fel lehet rakni a Wow-ot? Többilent

Figyelt kérdés
Halottam h az ubuntu is legalább annyit tud mint egy win7 és még egyszerübb is emg felhasználóbarátabb. nekem most egy win7em van. 4 giga ramot felismerné a legujabb ubuntu? És ha fel lehet rakni rá a wowot akkor jobban menne ubuntun mint win7-en? köszi előre is.
2011. okt. 12. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Fel lehet rá rakni. A 64 bites nyilván felismerné a 4 giga ramot. Az, hogy hogy fut, a gépedtől függ, nem az OS-től.
2011. okt. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

[link]

Wine-nal elmegy ezek szerint, de nem javaslom, egyrészt macerás, másrészt lényegesen lassabb lesz, mint vindózon. Ha Ubuntuzni szeretnél, tedd fel a vindózod mellé dual bootba, vagy ha csak ki akarod próbálni, javaslom a wubi-t.

A 4 Gb ramot biztos ,hogy fogják látni a mostani disztrók, nem csak a 64 bites változatok.

2011. okt. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát a gépem birja a wowot szépen elmegy rajta csak ha már sok ideig használok egy windowst akkor nagyon belassul és wow is elkezd akadni és ugy halottam hogy az ubuntu az stabilabb és kevesebb memoriát fogyaszt.
2011. okt. 12. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:

"lényegesen lassabb lesz, mint vindózon"


Érdekes, én nem tapasztaltam ilyet. Tökéletesen fut, mintha winfoson menne.

2011. okt. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"...én nem tapasztaltam ilyet..."

WoW-ot ugyan nem próbáltam, más programokkal azt tapasztaltam, hogy lassabb. Igaz, hogy nem erőművön, és az is lehet, hogy elrontottam valamit.

Ezek szerint azonban el lehet indítani rendesen.

2011. okt. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!