Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van ilyen program? Ha van,...

Van ilyen program? Ha van, hol találok?

Figyelt kérdés

Olyan programot szeretnék magamnak (letöltöm, ha kell), mely programmal megváltoztathatom önmagamat. Példa: egy magamról készült képet szeretnék megváltoztatni. Például én kövér vagyok, és egy program segítségével, megnézhetem, milyen lenne, ha vékony lennék.


Olyan programot keresek, mely programmal szórakozni lehet (jó értelemben, nem vissza élésre szeretném használni), mely programmal meg lehet nézni, milyenek lennénk, ha...


...cigizünk, öt év múlva,

...izmosan, vékonyan, stb.


2011. okt. 12. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Photoshop, GIMP stb...


a baj csak ott van hogy szerintem te ezt úgy képzeled el hogy kiválasztod az effectet, és egy gombnyomásra olyanra változtatja neked. Csak ez a valóságba nem így megy.

2011. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, sejtettem, hogy egy általam elképzelt, sokkalta bonyolultabb programról van szó.


:-(


Semmi esély arra, hogy ilyet valahol be lehessen szerezni?

2011. okt. 12. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
ahogy írtam a valóságban ez nem így megy.
2011. okt. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézz körül a letölthető "Morph..." programok között. Előre beállított sémák ugyan nincsenek, de prímán meg lehet vele változtatni az arcot. Láttam egy programot, ami fotóra többfajta érzelmet tesz egy arcra, (szomorú, mérges, vidám, stb.) de fogalmam sincs, mi volt a neve. Tehát van remény keresni
2011. okt. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!