Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7et akarok újratelepít...

Windows 7et akarok újratelepíteni, de hibába ütköztem mi a probléma? (képek lent)

Figyelt kérdés

szóval nem tudom, most is windows7em van de XPről telepítettem, akkor minden ment f*szán, most hogy windows7ről telepíteném újra a win7et ezt a hibát írja... ha újraindítom a gépet és úgy indítanám a telepítést úgy nem is olvassa be a dvdt (biosba beállítottam hogy cd-dvdről bootoljon először. mi a gond? képek:


[link]


[link]


[link]


és valamiért nem olvassa be, pls fontos lenne a gyors válasz! rettenetes állapotba van a gépem


2011. okt. 13. 10:48
 1/8 A kérdező kommentje:
hoppá, két kép ugyan az bocsi :D na de amikor tallóznám be akkor írja ki ezt...
2011. okt. 13. 10:49
 2/8 P.O.C. ***** válasza:
Mi az alaplapod pontos típusa? Service Pack 1 -el integrált Windows 7 telepítővel próbálkozol?
2011. okt. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

MSI P6N SLI


és Microsoft Windows 7 - Home Premium - Service Pack 1 (x86)

2011. okt. 13. 11:18
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Jobban jársz, ha XP-t használsz, a 7 egy hulladék...
2011. okt. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 P.O.C. ***** válasza:

Ezzel kéne tenni egy próbát:

*****

Kicsomagolod, pen drive -ra másolod. És a telepítéskor ezt a drivert tallózd ki neki (egészen pontosan a nvstor32.inf -et).


Ha nem válik be, akkor elképzelhető, hogy RAID módba van kapcsolva a merevlemez vezérlő a BIOS -ban. Kapcsold ki.

(Integrated Peripherals --> On-Chip ATA Devices --> RAID Mode)



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
De ha mégis kell a RAID mód (amit kétlek), akkor annak is fel tudom tölteni a driverét.
2011. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 P.O.C. ***** válasza:
65%

15:43

===========

A Windows 7 használatához ész kell + azzal kompatibilis gép. Valamelyikkel te biztos nem rendelkezel, ezért állítasz ökörségeket. :)

2011. okt. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gajcsu ***** válasza:
a biosban állísd át satáról nativ idére
2012. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!