Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem "kérdez" az uTorrent?

Miért nem "kérdez" az uTorrent?

Figyelt kérdés
Régebben, ha elindítottam egy letöltést, megkérdezte, hogy a torrenten belül mely mappákat, vagy fáljokat akarom letölteni, nem kellett az egészet, ha nekem csak egy részére volt szükségem, akkor azokat kijelöltem. Nemrég azonban frissítettem a progit, és azóta ezt nem csinálja, hogy/hol állítsam be, hogy megint úgy legyen?
2011. okt. 13. 13:41
 1/5 anonim válasza:
Lementi csak a torrent fájlt?
2011. okt. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem, hanem elkezdi letölteni a uTorrent-ban, de nem tudom kijelölni a letöltés megkezdése előtt, hogy a torrenten belül mit akarok letölteni és mit nem


Pl: egy sorozatnak egyben van fent a 4 évada, egy torrentban, de nekem csak az negyedik évad kell, és nem tudom kijelölni, hogy csak a 4. évad mappáját töltse le a torrenten belül

2011. okt. 15. 17:50
 3/5 anonim válasza:
a frissítés alatt azt érted hogy uninstaláltad? mert lehet h ha letörlöd és felrakod újra akkor menni fog, ilyennel még nem találkoztam. Nekem ami problémát okozott eddig hogy nem nyitotta meg a fájlt hanem lementette a torrent fájlt és hiáb atársítottam akkor se nyitotta meg automatikusan, ezért reinstaláltam
2011. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nem uninstaláltam, hanem frissítettem :)

kiírta, hogy elérhető a frissítés, én pedig letöltöttem egy újabb verziót

2011. okt. 16. 15:29
 5/5 anonim válasza:
Töröld le és rakd fel újra sztem az megoldja
2011. okt. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!