Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Folyton társítani kell a...

Folyton társítani kell a fájlt egy programmal?

Figyelt kérdés

Internet rádiókat töltöttem le, amik .pls formátumban vannak azokkal semmi baj, VLC lejátssza rendesen.

A .m3u-t is lejátssza, viszont folyton társítani kell hozzá (még ha kijelölöm, hogy mindig VLC-vel nyissa meg akkor is), ez mitől lehet?


2011. okt. 13. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Vezérlőpult->Teljesítmény->oldalsávon Fájlkezelés->Fájlkezelés fül és ott állítsd be hogy azzal a programmal társítsa.
2011. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem sikerült megtalálnom. Win 7 van, teljesítményadatok és -eszközöket találtam, de ott meg nincs fájlkezelő.

Még keresem egy ideig, de ha esetleg tudod win7-nél pontosan hol van és leírnád azt megköszönném.

2011. okt. 13. 18:07
 3/4 anonim ***** válasza:
WIN7: Vezérlőpult/Alapértelmezett programok/Fájltípus vagy protokoll társítása programmal.. Itt tudod a megfelelő kiterjesztést - m3u - társítani a megfelelő programmal és ezek után mindig azzal fogja megnyitni...
2011. okt. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz, megtaláltam.

Bár alapból ott volt a VLC beírva, hátha most már nem fog "eltűnni".

2011. okt. 13. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!