Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most vettem új pc-t, win...

Most vettem új pc-t, win 7-tel, de lenne vele pár grafikus problémám, kép. Lent. H lehetne megcsinálni?

Figyelt kérdés

1. gondom h több oldalt is nem képernyő szélességben lehet látni, és ez van akkor is amikor játszok, h csak egy sávban látom a képet kép: [link]


2. gond: játékok grafikája kb.borzalmas, próbáltam állítgatni dolgokat de eddig nem sok sikerrel


ha ez számít vmit: 1gigás a videókarim, a monitorom meg egy 2,5 éves lcd


2011. okt. 13. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Videokártyát pontosan leirhatnád

Meg más hardvert is

2011. okt. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

alaplap: GIGABYTE H61M-USB3-B3

proci:intel(R) Core(TM) i3-2100 CPU @ 3.10GHz

memória: 4,00 GB

videókártya: NVIDIA GEFORCE GT 440/GV-N440D3-1GI

2011. okt. 13. 17:00
 3/5 A kérdező kommentje:
op.r Windows 7 Ultimate
2011. okt. 13. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért látod így, mert az oldalaknak általában van egy fix szélességük, pl 1000px, amit nem húz szét, hanem középre igazít a böngésző és ezért látod így...

De nem értem, hogy ez eddig neked még hogy-hogy nem tűnt fel, ha már 2,5 éve ilyen monitorod van :)

(Ezt a monitor nagy felbontása okozza)


Játékok felbontását pedig szintén állítsd nagyobbra, lehetőleg a monitor natív felbontására amit jelenleg is használsz, és akkor nem vág le a sarkaiból.

Értelemszerűen ha 1680x1050-es pl a monitorod, és most annyira is van állítva Windowsban és 1280x768ban játszol, akkor lefog belőle vágni.


A játékok grafikai beállításához pedig annyit fűznék, hogy ez a videokártya nem valami csúcskategória, tehát ne várj tőle csodát :)


Itt egy cikk róla:

[link]

"GeForce GT 440 - CoD4-hez még jó, újabb játékokhoz már nem"

2011. okt. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Eszközkezelöben nicsn semmi sága?

mert ha játékok alat is sávot látsz az furcsa

Fell frisiteted NVIDA jonlapjáról a legujabb driverel?

Monitoron felbontáson probálj álitgatni

ez nem igazán egy HD s kártya tehát nem fog 2000x1600 okat megjeleniteni normálisan

2011. okt. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!