Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel tudom ez lejátszani?

Mivel tudom ez lejátszani?

Figyelt kérdés

Egy wmv formátumról lenne szó, de azaz érdekes, hogy a nem tudom lejátszani, amivel elindul azzal pedig nincs hang.


A vlc pl el se indítja és a következőt írja ki:


"Nincs megfelelő dekódoló modul:

A VLC nem támogatja a(z) „undf” hang- vagy videoformátumot. Sajnos nem tehet semmit ennek kijavításáért.

Nincs megfelelő dekódoló modul:

A VLC nem támogatja a(z) „MSS1” hang- vagy videoformátumot. Sajnos nem tehet semmit ennek kijavításáért."


Gom playerel elindul de nincs hang, media player classical szintén elindul de nincs hang, windows media playerel már el se indult. Felraktam valamilyen KMP playert sokan dicsérték, ez is elindítja de hang még mindig nincs...


Legutoljára felraktam a K-Lite Codec Pack 7.20-t és a media player codec pack v4.1.1-t de hang még mindig nincs...


Egyébként windows 7 64 bites operációs rendszert használok, valaki valami ötlet? Ilyet már régebben is tapasztaltam, és nagyon idegesítő, hogy ezeket a régi videókat új oprendszeren nem tudom lejátszani, persze xp-n meg menne, de nincs xp-m, és emiatt nem is rakom most fel


2011. okt. 13. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Windows Media Player

Windows Media Player Classic

2011. okt. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
KMPlayer [link]
2011. okt. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a semmit, látom luxus elolvasni amit írok...

Ment a mínusz!

2011. okt. 13. 17:36
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Bocs, hogy nem olvastam végig, akkor fogalmam sincs. Amúgy a pontozást lesz@rom!!!!
2011. okt. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

próbáld meg valahogy leellenőrizni, hogy nem sérült-e a fájl


aztán töröld le a vlc-t, és töltsd le a legújabbat, sokáig használtam a vlc-t, újratelepítés után kifogtam a netről egy szar verziót, sokat viccelődött velem, de utána kerestem egy másik verziót, azóta is jól működik

2011. okt. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok próbáld átkonvertálni mp3-ba , a pontozást lesz@rom!!!
2011. okt. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Smplayer
2011. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Tegyél fel egy codec pakkot!
2011. okt. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Előző én voltam, utólag vettem észre h tettél fel, bocs' :)
2011. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, sajnos nem jött össze a konvertálás sem :(


17:52:

Ha nem érdekelne, akkor nem hangoztatnád folyton :)

Egyébként az a mínusz tényleg járt a figyelmetlenség miatt, az utólagos tippet azért köszönöm, egy próbát megért :)

2011. okt. 13. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!