Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért kell engedély az MSN és...

Miért kell engedély az MSN és a Skype indításához?

Figyelt kérdés

2011-es Live Messenger (a legújabb, mert frissen szedtem le a MS honapjáról), az oprendszer pedig Win7 Ultimate, 32 bites, igaz, hogy nem boltban jutottam hozzá. Viszont mind a két progi azt játssza, hogy elvileg az van beállítva, hogy induljon a Windows betöltésekor egyből, de nem teszi, amikor meg rákattintok az indítóikonra, mindig rendszergazdai jogosultságot kér, mint amikor telepítek, csak itt nem telepíteni kezd, hanem ez magához a feltelepített program indításához kell. Korábban nem volt ez, akkor ment rendesen, csak most, ahogy újraraktam, csinálja, pedig ugyanúgy telepítettem, mint előtte, máshogy nem is lehetett volna.

Nem tudja valaki, hogy ez mitől lehet, és hogyan lehet orvosolni?

Oké, UAC kikapcsolása és minden oké, de ezt nem akarom, meg ez valljuk be, nem megoldja a problémát, csak figyelmen kívül hagyja.

Ja, és a Messenger ablak meg szét is esik, olyan, mintha a képpontokból egy-egy sorok így odébb lennének egy kicsivel jobbra vagy balra. Csak az MSN ablak csinálja, más nem, úgyhogy tuti nem videókari hiba.

Köszi!


2011. okt. 13. 22:05
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!