Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Panda Cloud vírusírtóról...

Panda Cloud vírusírtóról vélemények?

Figyelt kérdés
Jelenleg AVG-t használok. A Panda Cloud jobb mint az AVG? Gépet mennyire fogja?
2011. okt. 14. 15:36
 1/9 anonim válasza:
off: avira a leghatekonyabb ingyenes AV(viszont gyakoribb a false positive riasztás is), a fizetőseket is lepipálja(kivétel a Kaspersky), itt itt felugrott egy reklám, hogy vegyem meg a premium verziót...ami engem zavart, s ezért váltottam Avast-ra...és ami a vírusirtónál is fontosabb(mert az ingyenes virusirtok ezt nem tartalmazzák): egy jó tűzfal...erre a Comodo-t ajánlanám
2011. okt. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A Panda Cloud felhőalapú, tehát ELVILEG keveset fogyaszt. Meg csak akkor érdemes feltenni, ha van állandó netkapcsolat. Ha nincs akkor felejtős.

Bár nem tudom őszintén szólva egyikre se bíznám a gépemet. :D


Az első válaszadót annyiban javítanám ki, hogy pl. a Nod32 is fizetős, még sincs benne tűzfal.

Meg egy átlagfelhasználónak felesleges külön tűzfal.


Egyébként a Kaspersky-nál jobbat én se találtam, igaz most nem azt használok, hanem egy ingyenes és sokkal kevesebbet zabálót. :)

2011. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

COMODO Internet Security


Noname ugyan, de pár teszten jól szerepelt, kipróbáltam, megmaradt...

2011. okt. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
AVG a legjobb választás, ezt garantálom. Ne válts át másra.
2011. okt. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ti nem is ismeritek a panda clud szerintem probáld azok ne"köhögjenek" ide akkik nem probálták mi meg amugy lehet használni net kapcsolat nékül felhö alapu védelem és a frisitéseit valami olyas mi hogy az adatbáziába intézi el letöltés nékül és nem terheli a gépet könyen kezelhető átlátható.És ti ismeretek olyan vírusirtom ami net nékül müködik ezt ugy gondolom hogy za adatbázisát nem kell frissiteni az avast,avira.avg,norton.bod32.kaspersy,MSE?Ad-aware,azokhoz mind kell net kell frisiteni az adatbázisát én kiprobálnám a te helyedte nincs mit vesztened:)
2012. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
előző: te beszélni mádzsár? :D
2012. jún. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
olvasátok ezt végig *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Shadow087 ***** válasza:
53%
Az AVG a legjobb választás. :D Pff. Ja igen, ha van 8 GB ramod, meg 4 magos processzorod. :D Tapasztalat.
2013. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Panda Cloud? Két éve ezt használom kb., kiválóan működik, megfog minden vírust, ami ténylegesen az, nincsenek felesleges kamuriasztások, a gépet nem terheli egyáltalán. Ezt bárkinek szívből ajánlom.
2013. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!