Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy ISO fájlt, de...

Letöltöttem egy ISO fájlt, de elvileg zene album, hogy tudom mappává tenni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 15. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
bontsd ki!!
2011. okt. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Töltsd le ezt a programot. Ezzel a programmal nyisd meg az iso fájlt, majd keress olyat, h "Csatlakoztatás", ezután a sajátgépben fogod látni az iso fájl tartalmát, mintha betettél volna egy cd-t vagy dvd-t.

2011. okt. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Bontsd ki winrar-ral , szerintem is.
2011. okt. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Töltsd le a fenti linket, amikor az instalálás befejeződött ne ilyedj meg, mert újra indul a gép, mintha most kapcsolnád be, és a Sajátgép/Számítógép-ben lesz egy F meghajtó is.

Azután a tálcán a jobb alsó sarokban katints rá egyszer a villám jelre ( Daemon Tools ) és ott a legalsó írásra( van amikor mindenkinél mást ir, azért mondom hogy a legalsóra) keresd ki amit akarsz, és mehet a csomagolás.

Van a másik módszer Winrarral ***** ezt töltsd le, ha már megvan a gépeden akkor is, mert ezzel iso fájlt is ki lehet csomagolni, és a legújabb verzió.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. okt. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!